Servizo Bus

XG-6145001 VIDEFERRE-OÍMBRA-VERÍN
A PARTIR DO VINDEIRO 01-10-2020 O HORARIO DO SERVIZO SERÁ AS:
09:30 VIDEFERRE-OÍMBRA-VERÍN
12:30 VERÍN-OÍMBRA-VIDEFERRE

 

POBO CONCELLO HORARIO
VIDEFERRE OÍMBRA 09:30
ESPIÑO OÍMBRA 09:33
BOUSES OÍMBRA 09:36
CASAS DOS MONTES OÍMBRA 09:43
GRANXA, A OÍMBRA 09:46
CHAS, AS OÍMBRA 09:51
OÍMBRA (CENTRO MÉDICO) OÍMBRA 09:58
SAN CIBRAO (ANTIGA ESCOLA) OÍMBRA 10:01
IES XESÚS TABOADA CHIVITE VERÍN 10:13
VERÍN E.A. VERÍN 10:14

OS USUARIOS TAMEN PODERÁN FACER USO DO SEGUINTE SERVIZO:

07:50 VIDEFERRE-OÍMBRA-VERÍN

14:10 VERÍN-OÍMBRA-VIDEFERRE